محصولات
محصولات

ارائه محصولات کنترل نویز

مهرفام رنج وسیعی از محصولات با عملکرد بسیار خوب برای رفع مشکلات صوتی در صنایع، مجموعه های مسکونی، تجاری و ورزشی ارائه می کند. ما محصولات کنترل آلودگی صوتی برای دمپ، جذب و بلاک کردن نویز که میتوانند در بسیاری از شرایط صوتی کاربرد داشته باشند ارائه می کنیم. محصولات صلب و انعطاف پذیری برای کنترل آلودگی صوتی با عملکرد STC-58 و NRC 1.05 ارائه می شود.

چه شما نیاز به یک حائل آکوستیک انعطاف پذیر داشته باشید یا یک اتاق تست کاملا تجهیز شده، ما منابع، تجربه، دانش و تجهیزات تست مورد نیاز برای پاسخ به نیاز شمارا داریم.

 

کاربردهای متداول عبارتند از:

 

*کنترل نویز در کارخانه ها                                                          *اتاق تست دینامومتر

*اتاق ساکت                                                                         *سازه دیوار جاذب

*اتاق کنترل                                                                          *اتاق اسپری حرارتی

*واحد اداری در کارخانه ها                                                        *اتاقک صوت

*محفظه HVAC                                                                    *تریبون

*پارتیشن های آکوستیکی قابل حمل                                           *کنترل پژواک

*اتاق آکوستیکی

و سایر کاربرد ها

 

اگر شما مشخصات خاصی از جزئیات یک طرح یا یک مشکل صوتی خاص دارید که برای رفع آن نیاز به یک راهکار سفارشی دارید، ما طراحی و ساخت راهکارهای عملی با عملکرد مناسب را به شما ارائه می دهیم.

 

کانوپی آکوستیک

کانوپی آکوستیک یکی از ملزومات متداول مولد های دیزل می باشد که در صورت نیاز به کنترل آلودگی صوتی مولد می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این محصول در شرایط محیط قابل نصب بود و به فضای کمی نیاز دارد.


اتاق صوتی پیش ساخته

پیش طراحی، عملکرد عالی، قابلیت حمل

اتاق صوتی پیش ساخته راهکار جایگزین مقرون به صرفه با عملکرد بسیار خوب برای ماژول های آکوستیکی و اتاق های محافظ ارائه می کند.


پنل آکوستیکی ماژولار

دفاتر کارخانه، تریبونها، اتاق و اتاقک ساکت

خط تولید ماژولهای آکوستیکی شامل پنلهای ماژولار آکوستیکی است که در رنج گسترده ای از سازها میتواند پیکربندی گردد. با ترکیب پنل های آکوستیکی ماژولار با تمام اجزاء و تجهیزات جانبی ما، تنوع روش های کنترل آلودگی صوتی نامحدود می گردد.


دیوار جاذب برای کنترل نویز در فضای باز

دیوار جاذب برای کنترل نویز در فضای باز
پیش ساخته، عملکرد آکوستیکی بالا، مقاوم در برابر آب و هوا، نصب راحت

اجزاء تشکیل دهنده دیوارهای جاذب شامل پنل های آکوستیکی ماژولار پیش ساخته و اجزاء آکوستیکی می باشد که به راحتی در پیکره انواع متنوع سازه های دیوار برای دمپ و جذب انواع مختلف نویز در فضای باز مونتاژ می گردد.


سیستم حائل انعطاف پذیر آکوستیکی

سیستم حائل انعطاف پذیر آکوستیکی راهکار بهینه برای کنترل نویز منابع مختلف در محیط های صنعتی و شهری می باشد.

خط تولید حائل های آکوستیکی شامل پرده های بادوام انعطافپذیر به همراه نگهدارنده و تجهیزات چهارچوب است که میتواند در رنج گسترده اتاق، دیوار، پارتیشن و عایق مورد استفاده قرار گیرد. سیستم های حائل آکوستیکی برای دمپ رنج متوسط نویز دارای کاربرد می باشد.


بفل های جاذب سقفی

استفاده از بفل های جاذب سقفی یک روش مقرون به صرفه برای کاهش زمان انعکاس و از بین بردن انعکاس صوت از سقف در محیط های مختلف می باشد.


پنل های آکوستیک تزیینی

پنل های آکوستیک تزیینی به راحتی بر روی دیوار، سقف ، پارتیشن و یا هر سطح صاف دیگیری قابل نصب شدن هستند و میتوانند زمان انعکاس را کاهش داده و پژواک را از بین ببرند.


سایلنسر تهویه

ابعاد استاندارد، کاهش صدا مواثر، افت فشار کم

سایلنسرهای جاذب تجهیزات دمپ کننده نویز در مسیر هوا می باشند. این محصولات در اتاق های آکوستیکی، برای تهویه و در ورودی و خروجی هوا اتاق مورد استفاده قرار میگیرد.


اتاق تست و اندازه گیری

کنترل آکوستیکی محیط، قابلیت تکرار تست با دقت بالا، مقرون بصرفه، بادوام

مهرفام میتواند یک اتاق تست و اندازه گیری مهندسی را برای کنترل مشخصه های آکوستیکی محیط با دقت و عملکرد بالا برای تست های تکرار پذیر طراحی و اجرا کند. ما توانایی، تجربه و دانش طراحی اتاق تست مطابق با نیازهای شمارا ارائه میکنیم.